Outsourcing kadry IT

Outsourcing kadry IT BPO Qumak

Outsourcing – najbardziej elastyczna forma pozyskania kompetencji do projektów IT

Korzystanie z outsourcingu pozwala efektywnie zarządzać budżetem, liczebnością zespołu, obniża ryzyko operacyjne, zmniejsza koszty obsługi rekrutacyjnej, kadrowej i HR oraz efektywnie rozwiązuje problemy wynikające z rotacji kadr.

 

cudzyslow

Pozyskaliśmy ponad 500 specjalistów dla największych firm działających w Polsce.

 

 

Qumak, jako firma o profilu projektowym jest solidnym partnerem zarówno dla naszych klientów, jak i inżynierów. Pozwala nam to utrzymać wysoką motywację oraz najniższą w branży rotację kadr przy rynkowych warunkach zatrudnienia.

 

Zapewniamy pełen przekrój kompetencji (kierownicy projektów, architekci, analitycy, programiści, testerzy, inżynierowie wsparcia) w różnych modelach współpracy.

 

Outsourcing specjalistów IT dla największych organizacji w Polsce

Outsourcing kadry IT

Zrealizowaliśmy projekty dla największych firm w kraju, głównie z branży telekomunikacyjnej, ubezpieczeniowej i energetycznej. Dostarczamy wykwalifikowaną kadrę specjalistów, która wspiera rozwój działalności klienta i bierze udział w jego wybranych projektach. Nasze usługi pomagają redukować koszty i ograniczać problemy z rotacją personelu.

Outsourcing dla największych firm w kraju

Łącznie pozyskaliśmy blisko 500 specjalistów dla największych firm działających w Polsce. Główne obszary, do których pozyskujemy wykwalifikowaną kadrę to: utrzymanie infrastruktury i aplikacji, rozwój oprogramowania, zarządzanie projektami, obszary analityczne i wsparcie użytkownika.

 

Dostarczeni przez nas konsultanci posiadają wysokie kompetencje z zakresu technologii telekomunikacyjnych oraz technologii IT, m.in. programowania w najbardziej pożądanych językach, administracji bazami danych, zarządzania i utrzymania sieci, koordynowania i zarządzania projektami, wykonywania analiz biznesowych i systemowych czy projektowania środowisk IT.

 

Dostarczamy klientom specjalistów o ściśle określonych kompetencjach, którzy wesprą ich projekty w kluczowym momencie. Jesteśmy otwarci na ambitne wyzwania z zakresu: body leasingu, team leasingu, external employment, specjalistycznych rekrutacji, a także projektów typu fixed price.