Building Automation

Building automation automatyka budynkowa technologie inteligentnego budynku Qumak

Rozwiązania BMS – Building Management System

Building Automation to nowoczesne, zintegrowane rozwiązania usprawniające zarządzanie obiektem, optymalizujące jego koszty utrzymania oraz gwarantujące wysoki poziom bezpieczeństwa.

 

 

cudzyslow

W naszym portfolio jest ponad 90 obiektów w kraju i za granicą z czego wiele ekologicznych, posiadających certyfikaty BREEAM lub LEED.

 

 

Podczas wdrożeń wykorzystuje się energooszczędne, ekologiczne rozwiązania, dzięki czemu powstające budynki są zarazem nowoczesne i przyjazne środowisku. Technologie budynkowe pozostają w szczególnym powiązaniu z systemem BMS (ang. Building Management System), pozwalającym zarządzać wysoko zaawansowanym technicznie budynkiem.

 

Obiekt wyposażony w zestaw urządzeń, czujników i detektorów może być sterowany i nadzorowany przez centralny system integrujący wszystkie istniejące w budynku rozwiązania technologiczne. Dzięki informacjom pochodzącym z różnych źródeł, budynek wyposażony w BMS może reagować na zmiany środowiska wewnątrz i na zewnątrz. To pozwala na maksymalizację funkcjonalności, komfortu i bezpieczeństwa przy jednoczesnej minimalizacji kosztów eksploatacji i ograniczeniu emisji zanieczyszczeń.

 

Partnerzy

 

Jesteśmy partnerami wiodących producentów technologicznych. Nasze doświadczenie i znajomość rynku gwarantuje klientom wybór rozwiązania dopasowanego do jego potrzeb i oczekiwań. Wdrażamy technologie najnowocześniejsze na rynku.

 

Posiadamy certyfikaty projektowe i wykonawcze systemów okablowania strukturalnego: Reichle & de Massari, Krone, AMP, MMC, Fibrain, Brandrex, BKT.

 

ampconnect bkconnectBRLogologo_fibrainkrone

 

mmconnectrmTEconnecticity

 

 

Dysponujemy poświadczeniami i certyfikatami producenckimi uprawniającymi do projektowania i wdrażania systemów: Delta Controls, Honeywell Galaxy, TAC Schneider Electric, Bosch, Esser, Schrack Seconet, Johnson Controls, UTC Fire&Security, Polon Alfa, iProtect.

 

 

delta honeywell iProtect_logo johnson_controls_logo Polon_Alfa_logoschneider

 

boschesserschrackUTC_security_logo