Qumak Platynowym Integratorem Systemów Budynkowych

Podczas corocznego Spotkania Partnerów Schneider Electric, firma Qumak S.A. została wyróżniona tytułem Platynowego Integratora Systemów Budynkowych. Wyróżnienie przyznano za owocną współpracę w zakresie dwóch obszarów biznesowych, w których aktywnie działa warszawska spółka: BMS i Technologii Budynkowych oraz Data Center.

nagroda_schneider_2014_do_tresci_newsaNagrodę w imieniu firmy Qumak odebrał Paweł Truchel, Zastępca Dyrektora Działu Zarządzania Kontraktami Infrastrukturalnymi. Jacek Łukaszewski, Prezes Zarządu Schneider Electric, wręczając nagrodę, podziękował za dotychczasową współpracę i podkreślił, że Qumak jest jednym z ważniejszych partnerów firmy.

 

Ostatnio realizowane projekty, w których warszawska spółka stosuje systemy firmy Schneider Electric to: Szpital Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (m.in. systemy automatyki budynkowej i BMS oraz System Kontroli Dostępu) oraz Data Center w Grodzisku Mazowieckim (m.in. UPSy, rozdzielnie SN i NN oraz systemy automatyki budynkowej i BMS).

 

Organizowane przez firmę Schneider Electric spotkanie Partnerów Handlowych to okazja do podsumowania wspólnych projektów, poznania planów na przyszłość oraz zapoznania się z nowościami produktowymi oferowanymi przez producenta.

 

 

BMS i technologie budynkowe oraz Data Center:

Zobacz także