Qumak Platynowym Integratorem Systemów Budynkowych

Podczas tegorocznego Spotkania Partnerów Schneider Electric, firma Qumak została wyróżniona nagrodą Platynowego Integratora Systemów Budynkowych. Wyróżnienie przyznano za owocną współpracę w obszarach, w których aktywnie działa warszawska spółka: BMS i technologii budynkowych oraz Data Center.

Nagroda Shneider Electric BMS i technologie budynkowe Data CenterQumak w gronie najlepszych Integratorów Systemów Budynkowych

Podczas wydarzenia, które odbyło się w dniach 15-17 kwietnia w Łodzi, firma Qumak, podobnie jak w ubiegłym roku, została wybrana do grona najlepszych Integratorów Systemów Budynkowych. Spółkę wyróżniono za wysokie wyniki sprzedaży w 2014 roku.

 

Firma wdrożyła zintegrowane systemy inteligentnego budynku, wykorzystując rozwiązania Schneider Electric, m.in. w Szpitalu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i w biurowcu Eurocentrum Office Complex.

 

Coroczne Spotkanie Partnerów to okazja m.in. do podsumowania wspólnych projektów i poznania planów producenta na przyszłość. W bieżącym roku w wydarzeniu wzięło udział ponad 180 Firm Partnerskich.

 

Data Center oraz BMS i technologie budynkowe:

Zobacz także