Qumak nagrodzony przez Oracle

nagroda ORACLE QumakPodczas odbywającego się od 28 września do 2 października Oracle OpenWorld 2014, Qumak został wyróżniony nagrodą Oracle Excellence Award 2014 Specialized Partner of the Year. Warszawska spółka w kategorii Servers and Storage Systems była najlepsza w regionie EMEA – Europe, the Middle East and Africa.

Qumak, który jest partnerem Oracle, został wyróżniony za całokształt współpracy, a najważniejszym i najbardziej rozbudowanym projektem realizowanym z wykorzystaniem technologii amerykańskiego przedsiębiorstwa był projekt ISOK – Inteligentny System Osłony Kraju.

 

Celem ISOKu – projektu unikatowego w skali Europy – jest podniesienie bezpieczeństwa obywateli i ograniczenie strat spowodowanych przez gwałtowne zjawiska meteorologiczne np. powodzie. Qumak odpowiada za kompleksowe wdrożenie infrastruktury IT, wykonanie podstawowego i zapasowego centrum przetwarzania danych, wykonanie wizualizacji map zagrożeń oraz integrację ISOKu z istniejącymi systemami informatycznymi.

 

Amerykańskie przedsiębiorstwo przyznaje nagrody Oracle Excellence Award raz do roku swoim klientom i partnerom, którzy wyróżniają się rozwijaniem biznesu i dostarczaniem innowacyjnych rozwiązań z wykorzystaniem produktów Oracle.

 

Systemy IT dla sektora publicznego:

Zobacz także