O rynku energetycznym z udziałem Qumak na konferencji Europower 2016

W 24 edycji konferencji EuroPOWER, jednej z najważniejszych w Polsce, dotyczących rynku energetycznego, przedstawiciele Qumak byli uczestnikami dwóch paneli dyskusyjnych.

O nowoczesnych rozwiązaniach w energetyce z udziałem przedstawicieli Qumak

Tegoroczna edycja konferencji energetycznej EuroPOWER, organizowana przez MM Conferences SA, dotyczyła najbardziej aktualnych wyzwań i problemów dotyczących sektora energetycznego.

 

Prowadzone dyskusje dotyczyły najistotniejszych zmian zachodzących w branży energetycznej, takich jak wprowadzenie rynku mocy oraz analizy nowych trendów, jak elektomobilność czy klastry energetyczne.

 

konferencja-europower-stoisko-qumak-sa Stoisko Qumak SA podczas konferencji EuroPOWER (fot. MMC Conferences)

 

Przedstawiciele Qumak uczestnikami konferencyjnych paneli dyskusyjnych

W panelu „Polski pomysł na nowoczesną energetykę” uczestniczył Tomasz Laudy, prezes zarządu Qumak SA, a w dyskusji „Rynek energii elektrycznej i rynek gazu. Nowe zjawiska i tendencje rynkowe w ocenie klientów i dostawców” wziął udział Michał Wierzbicki, Business Development Director w naszej firmie.

 

Tomasz Laudy, prezes Qumak SA, uczestniczy w panelu "Polski pomysł na nowoczesną energetykę" (fot. MMC Conferences) Tomasz Laudy, prezes Qumak SA, uczestniczy w panelu „Polski pomysł na nowoczesną energetykę” (fot. MMC Conferences)

 

Panel dyskusyjny dotyczący rynku energii elektrycznej i rynku gazu, z udziałem Michała Wierzbickiego, z Qumak SA (fot. MMC Conferences) Panel dyskusyjny dotyczący rynku energii elektrycznej i rynku gazu, z udziałem Michała Wierzbickiego, z Qumak SA (fot. MMC Conferences)

 

Problemy i wyzwania sektora energetycznego

Konferencja Europower to wydarzenie poświęcone najnowszym trendom obowiązującym na rynku energetycznym oraz problemom i wyzwaniom, z którymi mierzy się sektor energetyczny. W tegorocznej edycji wzięło udział ponad 570 gości, m.in. prezesów i członków zarządów największych firm energetycznych w kraju, przedstawicieli administracji rządowej, świata nauki oraz członków izb gospodarczych.

Qumak był partnerem konferencji.

 

oferta-dla-sektora-energetycznego-qumak-sa

> Rozwiązania IT dla sektora energetycznego – zobacz ofertę Qumak SA