Nagrody przyznane spółce Qumak

2017

 

 

 

Lenovo nagroda dla Qumak SA za projekt serwerowyQumak Partnerem Roku Lenovo

Data przyznania nagrody: 05.2017, podczas corocznej gali partnerów Lenovo

 

Qumak został wyróżniony statuetką Partnera Roku Lenowo a kategorii projekt serwerowy.

Na zdobycie wyróżnienia decydujący wpływ miała realizacja kontraktu serwerowego, który Qumak w 2016 roku wykonał dla sektora wojskowego. Nagroda jest potwierdzeniem wysokich kompetencji spółki w zakresie wdrażania nowoczesnej infrastruktury IT.

 

 

 

 

Sprzedaz rozwiazan IBM nagroda Qumak

Qumak nagrodzony przez Arrow ECS Polska

Data przyznania nagrody: 04.2017, podczas corocznego wydarzenia dla partnerów

 

Qumak zdobył pierwsze miejsce w kategorii „Największa sprzedaż rozwiązań IBM 2016”.
Rozwiązania IBM, które warszawska spółka wdraża u klientów zarówno z sektora komercyjnego, jak i publicznego, należą przede wszystkim do obszarów: security, ITSM/EAM, analitics, storage i power.

 

 

 

Nagroda za projekt klimatyzacji dla Data Center

Instalacja klimatyzacji wyróżniona w konkursie PASCAL

Data przyznania nagrody:  03.2017

 

Wyróżnienie uzyskane przez Qumak dotyczy instalacji zrealizowanej w Centrum Badawczym Polskiego Internetu Optycznego. Stowarzyszenie Polska Wentylacja, przyznające wyróżnienie, doceniło wysoki poziom projektu.

 

Nagrody PASCAL przyznawane są projektom instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych w nowoczesnych budynkach, wyróżniających się innowacyjnością i zastosowaniem zaawansowanych rozwiązań, uwzględniających energooszczędność i eksploatację. Skład Kapituły konkursowej tworzyli wykładowcy Politechniki Warszawskiej.

 

 

HPE Partner Roku 2016 Qumak HPE autoryzacja platinum

Qumak Partnerem Roku HPE 2017

Data przyznania narody: 01.2017, podczas Kongresu Autoryzowanych Partnerów Hewlett Packard Enterprise

 

Qumak został wyróżniony tytułem HPE Partner Roku 2016 w kategorii „Największa ilość nowych certyfikatów ASE i MASE”. Zdobyta nagroda jest potwierdzeniem szerokiej wiedzy i najwyższych kompetencji kadry w zakresie realizacji projektów IT z wykorzystaniem technologii HPE.

 
Na 2017 rok Qumak uzyskał również najwyższą autoryzację HPE przyznawaną firmom partnerskim – Platinum, która zawiera specjalizacje: Infrastructure Specialist, Gold Server Specialist, Gold Storage Specialist, Gold Data Center Networking Specialist, Gold Networking Specialist, Gold Services Specialist.

 

 

Nagroda Platynowy Partner Schneider Electric Qumak SA

Platynowy Partner Schneider Electric

Data przyznania nagrody: 04.2016 r., podczas spotkania Partnerów Schneider Electric

Qumak po raz kolejny został wyróżniony certyfikatem Platynowego Integratora Systemów Budynkowych. Nagroda przyznawana jest partnerom, którzy wyróżniają się najlepszymi wynikami finansowymi.

Otrzymany, najwyższy stopień autoryzacji dowodzi efektywnej współpracy i wysokich kwalifikacji, uzyskanych podczas wspólnie realizowanych kontraktów z obszarów Data Center i Building Automation.

 

 

 

nagroda Aktualnosci Qumak HPE

Największy obrót – sprzedaż usług serwisowych HPE

Data przyznania nagrody: 18.02.2016 r., podczas Kongresu Partnerów HPE 2016

Spółka Qumak została nagrodzona za największy obrót wypracowany w zakresie sprzedaży usług serwisowych Hewlett Packard Enterprise w 2015 roku. Qumak uzyskał ponadto nominacje w 5 kategoriach sprzedażowych: rozwiązań sieciowych, usług serwisowych, pamięci masowych, rozwiązań serwerowych i rozwiązań HPE.

Oprócz zdobytej nagrody Qumak uzyskał również status Platinum Partner – najwyższą autoryzację przyznawaną firmom partnerskim.

 

Qumak nagroda IT Bank 2015 Potencjal RozwojowyII miejsce w rankingu IT@Bank 2015

Data przyznania nagrody: 19.11.2015 r., podczas konferencji IT@BANK w warszawskim Hotelu Hilton.

Qumak zdobył II miejsce w kategorii „Potencjał rozwojowy”. Nagrodę specjalną w imieniu spółki odebrał Kacper Konopiński, dyrektor sprzedaży Działu Klientów Finansowo-Bankowych Pionu Handlowego Sektora Komercyjnego. W rankingu biorą udział firmy informatyczne pracujące na potrzeby sektora bankowo-finansowego.

Organizatorem rankingu jest „Miesięcznik Finansowy BANK”. Ranking przygotowano na podstawie danych za I półrocze 2015 r. Nagrody wręczali: Jerzy Bańka, wiceprezes Związku Banków Polskich oraz Stanisław Brzeg-Wieluński, redaktor naczelny „Miesięcznika Finansowego BANK”.

 

Nagroda IBM dla Qumak SA

Qumak liderem sprzedaży IBM Storage w Avnet

Data przyznania nagrody: 3.09.2015r., podczas wydarzenia „Babie Lato z Avnetem” w Toruniu

Firma Avnet nagrodziła spółkę Qumak jako najefektywniejszego partnera w kategorii „Największa sprzedaż IBM Storage”.

Nagrody przyznawane są Partnerom Handlowym Avnet, wyróżniającym się wysoką efektywnością promowania rozwiązań oraz najlepszymi wynikami finansowymi w danej kategorii.

Rozwiązania IBM Storage Qumak wdraża w projektach realizowanych w linii Business Continiuity & Data Security.

 

 

Check Point Security IT nagroda dla Qumak SA

Qumak nagrodzony przez Check Point

Data przyznania nagrody: 18-19.06.2015r., podczas Annual Partner Meeting Poland 2015

Spółka Qumak została wyróżniona przez firmę Check Point Software Technologies. Nagrodę przyznano za wdrożenie z zakresu Data Security.

 

Annual Partner Meeting Poland 2015, które odbyło się w dniach 18-19 czerwca br. to kontynuacja corocznych regionalnych spotkań certyfikowanych partnerów Check Point, które organizowane są wyłącznie dla partnerów z Polski. Uczestnicy spotkania mogli m.in. poznać szczegóły nowej strategii bezpieczeństwa firmy Check Point na rok 2015.

 

 

nagroda Lenovo dla Qumak SA

Nagroda w kat. produkty biznesowe dla sektora Enterprise

Data przyznania nagrody: 14.05.2015r., podczas Gali Lenovo Top Partners Award 2015

Podczas Gali Lenovo Top Partners Award 2015 spółka Qumak została numerem 1 w kategorii: produkty biznesowe dla sektora Enterprise.

W trakcie wydarzenia producent nagrodził najlepszych partnerów handlowych za współpracę w 2014 r. Nasza współpraca z firmą Lenovo opierała się do tej pory w głównej mierze na biznesie komputerowym. Jednak po przejęciu przez Lenovo serwerów i architektury X Systems od IBM dostrzegamy nowy potencjał i możliwości w rozwoju wspólnych projektów.

 

 

Nagroda Shneider Electric BMS i technologie budynkowe Data CenterQumak Platynowym Integratorem Systemów Budynkowych

Data przyznania nagrody: 16.04.2015 r. podczas Spotkania Partnerów Schneider Electric Polska

Nagroda Platynowego Integratora Systemów Budynkowych to potwierdzenie pomyślnej współpracy w 2014 roku w obszarach Data Center oraz BMS i technologie budynkowe. Schneider Electric Polska docenił wysoki poziom współpracy, który Qumak S.A. prezentuje kolejny rok.

Rozwiązania naszego partnera wykorzystujemy m.in. w Szpitalu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W ramach prac wdrażany jest nowoczesny system kontroli dostępu, monitoringu oddziałów szpitalnych oraz komunikacji dla personelu.

 

 

Nagroda HP dla Qumak SA za najwiekszy wzrost sprzedazy w 2014 roku

Wzrost sprzedaży rozwiązań HPE Group 2014

Data przyznania nagrody: 15.01.2015 r. podczas Kongresu Autoryzowanych Partnerów HP Enterprise Group 2015

Podczas Kongresu Partnerów HP Enterprise Group 2015 spółka Qumak uzyskała aż pięć nominacji, a zwyciężyła w kategorii „Największy wzrost sprzedaży rozwiązań HP Enterprise Group 2014”.

Zdobyta nagroda to efekt dynamicznego wzrostu sprzedaży rozwiązań serwerowych, storage, sieciowych, usług serwisowych i instalacyjnych. Wzrost sprzedaży tych rozwiązań w stosunku do analogicznego okresu w 2013 roku przekroczył 400%.

 

 

Nagroda-IT-at-Bank-Qumak

Dwie nagrody specjalne w rankingu IT@BANK 2014

Data przyznania nagród: 20.11.2014 r. podczas dorocznej konferencji IT@BANK

Qumak zajął pierwsze w kategorii „Pozycja firm w sektorze finansowym” oraz drugie miejsce w kategorii „Potencjał rozwojowy”.

Wyniki w powyższych kategoriach pozwoliły uzyskać spółce Qumak szóste miejsce w zestawieniu ogólnym. Ranking przygotowano na podstawie danych za 2013 r. oraz za I półrocze 2014 r.

Ranking IT@BANK tworzy redakcja miesięcznika „Bank”. Edycja rankingu z 2014 roku była siódmą w historii.

 

 

nagroda ORACLE Qumak

Oracle Excellence Award 2014

kategoria: Servers and Storage Systems (region EMEA)

Data przyznania nagrody: 28.09-2.10.2014, podczas Oracle OpenWorld 2014

Qumak, który jest partnerem Oracle, został wyróżniony za całokształt współpracy. Najważniejszym projektem realizowanym z wykorzystaniem technologii Oracle był projekt ISOK.

Nagrody Oracle Excellence Award przyznawane są raz do roku klientom i partnerom, którzy wyróżniają się rozwijaniem biznesu i dostarczaniem innowacyjnych rozwiązań z wykorzystaniem produktów Oracle.

 

 

Esser by Honeywell nagroda Qumak

Honeywell Partner Award 2013

Data przyznania nagrody: 12-14.06.2014, podczas Spotkania Partnerów Honeywell Life Safety 2014

Nagrodę przyznano za wyjątkowo wysoką sprzedaż rozwiązań z zakresu systemów przeciwpożarowych ESSER by Honeywell.

Firma Qumak od lat jest partnerem technologicznym amerykańskiego producenta. Jego rozwiązania stosuje m.in. w zakresie Linii Biznesowej BMS i technologii budynkowych oraz w zakresie budowy nowoczesnych Centrów Przetwarzania Danych.

 

 

 

nagroda schneider electric 2014

Platynowy Integrator Systemów Budynkowych

Data przyznania nagrody: 3-4.04.2014, podczas Spotkania Partnerów Schneider Electric

Wyróżnienie przyznano za owocną współpracę w zakresie dwóch obszarów biznesowych, w których aktywnie działa spółka Qumak: BMS i Technologii Budynkowych oraz Data Center.

Ostatnio realizowane projekty, w których warszawska spółka stosuje systemy firmy Schneider Electric to: Szpital Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (m.in. systemy automatyki budynkowej i BMS oraz System Kontroli Dostępu) oraz Data Center w Grodzisku Mazowieckim (m.in. UPSy, rozdzielnie SN i NN oraz systemy automatyki budynkowej i BMS).

 

 

nagroda_Oracle_qumak

Oracle Partner Award

kategoria: Systems (Servers & Storage)

Data przyznania nagrody: 20-22.03.2014, podczas Oracle Partner Days

Nagroda została przyznana za szeroko zakrojoną współpracę przy projektach należących do największych spośród realizowanych przez warszawską spółkę – ISOK i eDŚ.

W uzasadnieniu nominacji firma Oracle podkreśla, że przyznano ją „za wygranie prestiżowego przetargu na budowę i wdrożenie informatycznego systemu osłony kraju przed nadzwyczajnymi zagrożeniami – ISOK”.

 

 

 

 

Trzy nagrody IBM dla Qumak SA

Trzy nagrody przyznane przez IBM Polska

Data przyznania nagród: 2013, podczas Gali Partnerów IBM KickOFF

Warszawska spółka stała się odbiorcą trzech prestiżowych nagród przyznanych przez koncern IBM za: 

> Największą dynamikę sprzedaży IBM System x,

> Największy wzrost sprzedaży projektowej oprogramowania IBM

> oraz Nagrody Specjalnej 2012 za pro-biznesową postawę przy realizacji trudnych projektów dotyczących IBM Power Systems.