Przyjazna atmosfera pracy i realne możliwości rozwoju

Dobra atmosfera pracy QumakPrzyjazna atmosfera pracy

Jesteśmy otwarci, nie budujemy barier w komunikacji, mówimy sobie po imieniu. Szanujemy różnorodność, indywidualność, odmienność poglądów czy wyznań.

 

Lubimy siebie nawzajem, więc chętnie dzielimy się swoimi pasjami. Co roku zapraszamy naszych pracowników do konkursu fotograficznego, a najlepsze prace publikowane są w naszym firmowym kalendarzu. Wspólnie uprawiamy sporty zespołowe – piłkę nożną czy siatkówkę.

 

W procesie rekrutacji zwracamy uwagę nie tylko na kompetencje i wiedzę kandydata, ale także sprawdzamy czy jego postępowanie i wartości będą współgrać z kulturą naszej firmy.

 

 

Rozwoj zawodowy QumakRealne możliwości rozwoju

Wierzymy, że rozwój firmy możliwy jest tylko wtedy, gdy rozwijają się ludzie, którzy ją tworzą. Wiedza i dostęp do nowoczesnych technologii oraz możliwość wymiany doświadczeń i dobrych praktyk sprawiają, że nasi pracownicy rozwijają się przede wszystkim w codziennej pracy, ucząc się od siebie nawzajem.

 

Dodatkowo, na każdym etapie zatrudnienia zapewniamy szkolenia dopasowane do aktualnych potrzeb pracownika i organizacji. Duży nacisk kładziemy na doskonalenie umiejętności technicznych, szlifowanych we współpracy z dostawcami oraz producentami rozwiązań i sprzętu teleinformatycznego.

 

Dbamy również o rozwijanie kompetencji miękkich – nasi pracownicy uczestniczą w szkoleniach z zakresu negocjacji, umiejętności handlowych, zarządzania projektami, komunikacji, budowania zespołu czy zarządzania stresem. Dofinansowujemy także kursy językowe.