Co nas wyróżnia

Jesteśmy firmą, która nieustannie się rozwija. Nasze początki sięgają prawie 30 lat wstecz – rozpoczynaliśmy od wyrobu i naprawy urządzeń elektronicznych, a dziś wdrażamy jedne z największych w kraju projekty z dziedziny informatyki i nowoczesnych technologii.

Nasz sukces rynkowy zawdzięczamy ludziom, z którymi pracujemy – zatrudniamy ponad 700 pracowników, w tym przeszło 300 pracowników w ramach usług outsourcingowych na co dzień pracuje u naszych klientów. Są to eksperci z wielu dziedzin, którzy stale zwiększają swoje kompetencje, by realizować projekty na najwyższym poziomie jakości. Wielu z nich jest z nami od lat i każdy ma realny wpływ na funkcjonowanie firmy – zapraszamy ich do tworzenia strategii biznesowej, pytamy o ich zdanie w badaniu opinii pracowników, stale rozwijamy różne platformy dialogu. Po to, by nieustannie stawać się coraz lepszym miejscem pracy i rozwoju.

 

Wiemy, że zaangażowanie naszych pracowników to podstawa wszelkich zmian w firmie. Codziennie troszczymy się o to, aby tworzyć inspirujące środowisko pracy, w którym wszyscy czują się dobrze.  Dbamy o komfort i satysfakcję pracowników, zapewniając atrakcyjne warunki pracy oraz równowagę i właściwe proporcje między życiem prywatnym a zawodowym.

 

Zobacz, co jeszcze nas wyróżnia: