Kariera
Praca w branzy IT i nowych technologii Qumak

Stabilny rozwój

Jesteśmy wiodącą polską firmą informatyczno-technologiczną, która nieustannie się rozwija. Podstawą naszego sukcesu są ludzie – zatrudniamy ponad 700 osób, w tym przeszło 300 pracowników w ramach usług outsourcingowych na co dzień pracuje u naszych klientów. Jesteśmy stabilną i rozpoznawalną marką. Pracujemy na to codziennie od 30 lat.

 

Środowisko, które inspiruje

Wierzymy, że przyszłość to technologia, dlatego z pasją wdrażamy innowacyjne projekty dla sektora prywatnego i publicznego (m.in. systemy do zarządzania dużymi organizacjami, inteligentne i przyjazne środowisku obiekty, Inteligentne Systemy Transportowe, infrastruktury lotniskowe). Codziennie wspólnie poszukujemy nowych rozwiązań, dzielimy się wiedzą i inspirujemy, aby jeszcze lepiej wspierać klientów w realizacji ich celów biznesowych.

 

Troska i odpowiedzialność

Jesteśmy firmą odważną biznesowo, a zarazem świadomą i odpowiedzialną społecznie. Kierujemy się zasadami zrównoważonego rozwoju, a naszą codzienność wyznaczają wartości: rzetelna praca, uczciwość, zaufanie oraz wrażliwość na potrzeby innych.

 

Coworker on wheelchair with photo editors in meeting room at creative office

 

Dołącz do nas!

Do naszego zespołu szukamy ludzi, którzy tak jak my wierzą, że przyszłość to technologia i chcą ją tworzyć razem z nami. Do współpracy zapraszamy doświadczonych specjalistów oraz studentów i absolwentów – wszystkich, którzy podzielają naszą wizję i wartości.

 

 

Aktualne oferty pracy IT i w nowych technologiach Button