Kim jesteśmy

Tworzymy rozwiązania, które ułatwiają pracę, przyspieszają rozwój przedsiębiorstw, podnoszą komfort życia

 

Od 30 lat tworzymy projekty przyszłościQumak - lider integracji IT - projekty IT i infrastrukturalne

Od 30 lat pomagamy naszym klientom rozwijać projekty z zakresu nowych technologii. Współpracujemy z 80 firmami z listy 100 największych przedsiębiorstw w kraju, a naszymi partnerami jest ponad 50 globalnych liderów rynku IT. Zdobyte doświadczenie pozwala nam dziś uczestniczyć w tworzeniu nowoczesnych, często pionierskich projektów.

 

Pracujemy nad wdrażaniem technologii istotnych dla rozwoju współczesnego biznesu, ale także ważnych dla każdego mieszkańca. Nasze projekty obejmują zasięgiem całe miasta, regiony, kraje. Dbamy o komfortowe i bezpieczne środowisko pracy i życia, rozwijając technologie, które pomagają lepiej korzystać z bogactwa współczesnego świata.

 

 

 

Łączymy kompetencje infrastrukturalne z umiejętnościami IT

Laczenie kompetencji IT i infrastrukturalnych - QumakPosiadamy zespoły wyspecjalizowane zarówno w dziedzinie infrastruktury jak i IT, które świetnie ze sobą współpracują. To potencjał, zapewniający sprawną realizację nawet najbardziej odważnych projektów.

 

Utworzyliśmy wyspecjalizowane centra kompetencyjne w dwunastu obszarach biznesowych, gdzie nasi specjaliści wymieniają się wiedzą i projektują rozwiązania najlepiej dostosowane do biznesu i oczekiwań klienta. Bazując na doświadczeniu z różnych dziedzin pomagamy klientowi w wypracowaniu najlepszego rozwiązania. To jego satysfakcja jest dla nas dowodem sukcesu.

 

 

 

Jesteśmy zespołem specjalistów z pasją do nowych technologiiPraca w IT - Qumak - zgrany zespol specjalistow

Jesteśmy pasjonatami nowych technologii, którzy dzieląc się wiedzą i uzupełniając kompetencjami realizują największe projekty w kraju.

 

Spod rąk naszych programistów wychodzą systemy strzegące bezpieczeństwa firm i kraju. Nasi inżynierowie realizują wnętrza najnowocześniejszych multimedialnych centrów nauki, projektują obiekty Data Center, zapewniają pasażerom linii lotniczych bezpieczne i komfortowe podróże.

 

Nie zrobiliby tego w pojedynkę. Pracują w zgranym zespole, który tworzy projekty, wymagające nie tylko różnorodnych kompetencji, ale również realizacyjnej pasji.

 

 

Oferta Qumak SA Rozwiazania IT

Linia podkreslajaca tekst

Skontaktuj się z nami

 

Centrala w Warszawie

6

 

Aleje Jerozolimskie 136
PL 02-305 Warszawa
T: +48 22 519 08 00
F: +48 22 519 08 33
e-mail: qumak@qumak.pl