Software development

Software development - dedykowane rozwiązania IT

Dedykowane rozwiązania IT

Współczesny rynek IT oczekuje minimalizacji kosztów, skrócenia czasu dostawy oraz dopasowania tworzonych systemów do potrzeb organizacji. Odpowiedzią na te oczekiwania jest tworzenie we współpracy z klientem dedykowanych zintegrowanych rozwiązań w oparciu o oprogramowanie własne oraz rozwiązania Open Source.

 

cudzyslowBudujemy unikatowe rozwiązania z zakresu zaawansowanych technologii. Od naszych systemów wymaga się ciągłej obsługi nawet 10 000 jednocześnie zalogowanych użytkowników.

 

 

Zapewniamy kompleksową realizację zintegrowanych systemów informatycznych od etapu zebrania wymagań i przygotowania projektu po realizację oraz utrzymanie. Dobór architektury i narzędzi programistycznych następuje po szczegółowej analizie wymagań stawianych przed systemem.

 

Ścisła współpraca z zamawiającym na każdym etapie pozwala na bieżąco wprowadzać zmiany w systemie, minimalizując ich wpływ na termin wdrożenia oraz koszty. Oferta obejmuje również audyt, refaktoryzację i przejęcie utrzymania istniejących rozwiązań. W trakcie realizacji projektów wykorzystywane są najnowsze metodyki ich prowadzenia oraz inżynierii programowania.

 

Oferta

 

Wyrozniki Software Development Qumak

Kompleksowa oferta w zakresie dedykowanych systemów informatycznych obejmuje:

  • budowę i integrację wielowarstwowych i rozproszonych systemów informatycznych w architekturze opartej na usługach (SOA)

  • systemy procesowe (BPM)

  • systemy zarządzania treścią (CMS)

  • dedykowane systemy telekomunikacyjne dla sieci mobilnej i stacjonarnej

  • systemy mapowe GIS

  • systemy monitorowania i zarządzania

  • systemy do centralnego zarządzania sieciami sklepów i obsługi sprzedaży

 

Portfolio projektów obejmuje kilkanaście własnych aplikacji oraz obsługę wielu aplikacji przejętych w ramach projektów dla administracji publicznej, klientów z branży telekomunikacyjnej i komercyjnej. Rozwiązania te są oferowane zarówno jako niezależne produkty, jak i elementy kompleksowych rozwiązań IT.

 

 

Skontaktuj sie z Qumak - przycisk